Zadnje novice

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 hours ago
AMD Krško

Nick Škorja med člani, Anže Grmek med mladinci ter Sven Cerak med mladinci 250cc so včeraj zasluženo slavili v Krškem na dirki za skupno DP Slovenije in Madžarske. Organizatorji bi se radi zahvalili vsem navijačem, voznikom, sponzorjem in funkcionarjem društva! Skupaj smo na Gubcu uspeli pričarati en super večer speedwaya! 🔥👍

Dirkaško sezono bomo letos zaključili 30. oktobra s 3. Pokalom AMD Krško! 👌
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

#09 in #98 👏👏👏

Dirka za infarkt 🔥🔥🔥💪💪💪❤❤❤,naši favoriti vsi na najvišjih stopničkah, CESTITKE 💪💪💪

Izvrstna dirka na Gubcu! Več kasneje...Image attachment

Super dirka, razen določenih navijačev, ki nimajo bontona navijanja in ne omogočijo, da bi lahko drugi gledali dirke. Glede reševalne ekipe pa poraz. Mal si bo treba pogledat dirke v tujini, da bodo videli, kako se ukrepa v primeru nesreče.